Зона покриття доставки

FAQ

Доставка раціону здійснюється 1 раз на день щодня вранці з 6 до 10:00 ранку в 2-х часовому діапазоні (наприклад, з 7:30 до 9:30). Точна доставка оплачується окремо в розмірі 100 грн.

Якщо у вас немає можливості отримати свою доставку, пропонуємо вам такі варіанти: 
1) ми можемо залишити раціон у консьєржа або охорони вашого будинку за попереднім погодженням з охороною і консьєржем 
2) ми можемо доставити вам раціон за іншою адресою за додаткову плату 
3) ми можемо доставити раціон вашим близьким, рідним
4) ми можемо залишити ваш раціон в холодильнику і привезти вам його завтра. 
Якщо немає можливості перенести доставку і жоден з пунктів вище не підходить, то ваш раціон буде списаний з вашого балансу.

Доставка здійснюється вранці з 6:00 до 10:00 в 2-х часовому діапазоні (наприклад, з 7:30 до 9:30).

Доставка раціонів здійснюється в термосумці з холодоагентами для збереження свіжості страв і в паперовому пакеті індивідуально. Меню, одноразові столові прибори, вода знаходятьсяв пакеті разом з раціоном.

Замовлення можна оформити на будь-який термін, починаючи від 1 дня. При першому замовленні будь-якої програми рекомендуємо скористатися акційною пропозицією на 3 тестових дня.

Вартість доставки по м Київ – безкоштовно. 
По Київській області – уточнюється індивідуально у клієнт-менеджера і залежить від адреси. 
Вартість доставки смарт-ланчів по м Київ – 30 грн. 

Замовлення можна оплатити на сайті за допомогою платіжної системи, переведенням на карту за реквізитами, наданими вам клієнт-менеджером, а також готівкою кур’єру в день доставки.

Як тільки Ви почали курс, у нас немає можливості повернути Вам вартість програми. Кожен випадок буде розглянутий в індивідуальному порядку.

ДОСТАВКА РАЦIОНIВ

Замовлення доставки на наступний день (“на завтра”) приймається до 11:00 ранку за день до бажаної дати доставки (“сьогодні”). Діапазон доставок як у будні, так і у вихідні — з 6:00 до 10:00. Доставка відбувається в обумовлений з клієнт-менеджером час впродовж двух годин у вказаний вище діапазон.

Доставка в межах Києва включена у вартість програми харчування. Доставки за межами міста Києва розраховуються індивідуально залежно від адреси та сплачуються додатково.

“Точна доставка” здійснюється на попередньо узгоджений з клієнт-менеджером час впродовж 15 хвилин та оплачується додатково (100 грн).

Якщо Вам необхідно відкласти / перенести дату доставки, то ми можемо перенести на зручний для Вас термін, тільки якщо Ви погодите це питання з клієнт-менеджером не пізніше 11:00 попереднього дня від запланованої дати доставки. Якщо Ви повідомляєте про відкладення / перенесення дати доставки після 11:00 попереднього дня від запланованої дати доставки, то ми не зможемо перенести або відмінити день доставки. Якщо Ви повідомляєте про відкладення / перенесення дати доставки після 11:00 попереднього дня від запланованої дати доставки, вартість раціону буде списана з Вашого балансу.

Змінити час або адресу доставки Ви можете не пізніше 17:00 попереднього дня від запланованої доставки.

Графік прийому дзвінків, sms-повідомлень, розгляд листів на електронній пошті — щодня з 9:00 до 18:00.

Будь-які моменти щодо перенесення дати / адреси / часу доставки раціону, зміни програми харчування та ін. не можуть бути прийняті через кур’єра, а лише у телефонній розмові з клієнт-менеджером, при спілкуванні через sms та при листуванні електронною поштою за умов підтвердження клієнт-менеджером бажаних Вами змін.

ОПЛАТА РАЦIОНIВ

Оплата за харчування сплачується заздалегідь до дня першої доставки на розрахунковий рахунок / реквізити картки банку або в день доставки готівкою  (повною сумою за замовлення) кур’єру при передачі раціону.

Якщо Ви сплачуєте за програму харчування на розрахунковий рахунок / реквізити картки банку — необхідно надіслати підтвердження оплати на будь який зручний для Вас мессенжер ua  (скрін / копію / фото квитанції, виписку по рахунку).

Щойно Ви почали курс (прийняли у кур’єра раціон), у нас немає можливості повернути Вам вартість програми. Кожний випадок буде розглянуто в індивідуальному порядку

Замовте свій раціон харчування